Bursa'nın güzide ilçelerinden biri olan Gemlik'te halen hizmet vermekte olan Kafkas Kuyumculuğun temeli1950'li yıllarda Sahabettin HASBUDAK tarafından İstanbul Kapalı Çarşısında ufak bir atölye ile atılmıştır. Sahabettin HASBUDAK İstanbul doğumlu fakat aslen Kafkasya kökenlidir. Çıraklıkta ve kalfalıkta eğitimini dönemin büyük atölyelerinde tamamlamış daha sonraki dönemlerde ise el işi kakma ustalığını başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Babadan oğul'a devam eden süreç içerisinde ise Necmi HASBUDAK 1985 yılında Kafkas Kuyumculuk adı altında Eskişehir'de faaliyete başlamıştır. 1985-1989 yılları arasında faaliyet gösteren Kafkas Kuyumculuk 1989 yılından günümüze kadar ise Gemlik'te Hizmet vermektedir.

     Firmamızın temel ilkesi öncelikle GÜVENİLİRLİK'tir. Zaten kuyumculuk sektöründe güven ön plandadır. Daha sonra müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi ve anlayışı yer almaktadır. Firmamız uzun yıllar boyu siz değerli müşterilerine hizmet vermenin sebebi, temeli ilkelerine bağlılığıdır. İşletmemizde 14, 18, 22 ayar altın çeşitlerinin yanı sıra tüm sarrafiye, inci, saat ve pırlanta çeşitleri mevcuttur.

     Ürün satışlarında ve geri alımlarda her daim müşteri lehine hareket etmek, müşteriye satılan ürünün imalatı ile alakalı tamir bakım işlerini yapmak, sipariş edilen ürünü maksimum 6 iş günü içerisinde teslim etmek ve diğer hizmetlerimizi layıkıyla yapmak önde gelen görevlerimiz arasındadır. Deneyimli kadro, zengin ürün seçenekleri, kalite ve güvenilirlilik anlayışı içerisinde hizmet sunan işletmemize siz değerli dostlarımızı bekliyoruz. Saygılarımla.

NECMİ HASBUDAK

 

© 2008-2009 Kafkas Kuyumculuk www.kafkaskuyumculukgemlik.com